Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29507 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Eurec-prace.cz – aktuálně 29507 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Bombardier Transportation Czech Republic, a. s.
 
místo
Liberecký kraj - Česká Lípa - Česká Lípa
 
mzda
od 38 304 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Pracovní náplň -zajišťuje proces údržby společně se zaměstnanci údržby/výroby. -školí zaměstnance údržby. Zajišťuje neustálé zlepšování designu, spolehlivosti a provozuschopnosti. -zajišťuje a rozvijí TPM pro všechna zařízení, nástroje, stroje, testovací přístroje apod.; využívá přitom všech dostupných informací jakožto údaje o dodavatelích, údržbě, inženýrství a historickém vývoji. -zajišťuje, aby veškeré zařízení, nástroje, stroje apod. byly udržovány v souladu s příslušnými právními předpisy; zajišťuje povinné kontroly a eviduje/uchovává příslušnou dokumentaci k externímu/internímu ověření. Zajišťuje dodržování plánu údržby. -zajišťuje dobře fungující proces náhradních dílů (role a odpovědnosti, periodické recenze, množství, doba, náklady, vizuální sledování atd.). Požadujeme -ukončenou SŠ/VŠ technického směru -5 až 8 let zkušeností -technické znalosti a zkušenosti s řízením a zlepšováním infrastruktury a zařízení -speciální znalosti: výrobní inženýrství, TPM, legislativa, IRIS, řízení rizik, 8D report, BOZP -znalost Microsoft Office; SAP výhodou -komunikativní znalost AJ -samostatnost, rozhodnost, schopnost přijmout zodpovědnost, organizační schopnosti Nabízíme -zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti -Možnost dalšího profesního růstu -Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně) -Měsíční prémie za výsledky práce -Roční výkonnostní odměnu -Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce -Dotované závodní stravování -Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce -Sportovní a kulturní aktivity -Zvýhodněné mobilní tarify -Flexibilní pracovní dobu První kontakt emailem:vase.prace@cz.transport.bombardier.com
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Kontakt

Bombardier Transportation Czech Republic, a. s.
Michaela Mádlová Knazovič
Svatopluka Čecha
E-mail: michaela.knazovic_madlova@rail.bombardier.com
Telefon: +420 487 802 607

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.