Účetní finanční a investiční - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27521 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Účetní finanční a investiční

Eurec-prace.cz – aktuálně 27521 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Adient Czech Republic k.s.
 
místo
Liberecký kraj - Česká Lípa - Česká Lípa
 
mzda
30 000 - 34 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
bakalářské
 

Popis práce

Požadujeme: -Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru či technického směru -Znalost práce na PC ( MS Office) - Praxe ve finančním oboru min 2 roky (účetnictví, daně, analýzy) -Znalost programu SAP vítána, základní znalost anglického jazyka -týmová spolupráce, chuť učit se novým věcem, silné logické myšlení, pozitivní vztah k číslům a nalýzám, aktivní přístup k řešení problémů. - řidičský průkaz sk.B - výpis z rejstříku trestů Popis prac. náplně: Provádění měsíčních závěrkových prací, podpora při přípravě měsíčních reportů, koordinace a příprava dokladové inventarizace úvahových účtů, reportin a provádění vnitřních kontrol, komunikace s centrálou v Bratislavě, průběžné a roční aktualizace cen zásob v podnikovém inform. systému, spolupráce na přípravě kvartálních a měsíčních výhledů a ročních plánů, příprava podkladů pro externí audit a komunikace s auditorem, příprava kaluklací pro roční pojištění, příprava kalkulací pro roční výrobní sazbu, příprava kalkulací cen náhradních dílů, analýza odchylek spotřeby materiálu u hotových výrobků, příprava podkladů pro žádosti o schválení nákupu dlouhodobého HM a dlouhodobého pronájmu. Své nabídky se strukturovaných životopisem zasílejte do 8.9.2017 na adresu: Martina Marešová, Dubická 1800/54, Česká Lípa, tel. 487/803 401 e-mail: martina.maresova@adient.com"
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

Adient Czech Republic k.s.
Martina Marešová
Dubická
E-mail: martina.maresova@adient.com
Telefon: +420 487 803 401

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.