Řidiči vysokozdvižných vozíků - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 28690 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Řidiči vysokozdvižných vozíků

Eurec-prace.cz – aktuálně 28690 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Farmet a.s.
 
místo
Královéhradecký kraj - Náchod - Česká Skalice
 
mzda
od 23 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s následným prodloužením na dobu neurčitou. Zaměstnání je vhodné i pro absolventy/-ky. Požadavky: osvědčení manipulace s VZV; samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost; dobrá znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook, internet apod.); nutná fyzická zdatnost a odolnost. Zaměstnavatel nabízí: zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti; stabilní pracovní prostředí; motivující finanční ohodnocení; prostor pro seberealizaci, iniciativu a profesní růst; zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu, příspěvek na sdružování a stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění a další). Kontakt - Mgr. Šifaldová Pavlína; e-mail: p.sifaldova@farmet.cz (zaslání životopisu), tel.: 491 450 128, 770 114 841 (od 06:30 hod. do 14:30 hod.).
Dvousměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Jiné

Kontakt

Farmet a.s.
Pavlína Šifaldová
Jiřinková
E-mail: p.sifaldova@farmet.cz
Telefon: +420 491 450 128

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.