Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních oborech - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29119 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních oborech

Eurec-prace.cz – aktuálně 29119 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Avire s.r.o.
 
místo
Jihočeský kraj - České Budějovice - České Budějovice
 
mzda
20 000 - 25 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Nabízíme: perspektivní a samostatnou práci v prostředí stabilní mezinárodní společnosti, pružnou pracovní dobu, možnost dalšího vzdělávání - kurz anglického jazyka, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování formou stravenek, mzda 20.000 - 25.000 Kč, místo výkonu práce České Budějovice Požadujeme: technické vzdělání (kvalita nebo elektronika výhodou), zkušenosti z obdobné pozice v elektronice, zkkušenosti ve vedení projektů, znalost kvalitativních nástrojů (FMEA, 8D, PPAP, MSA), znalost MS-Office, anglický jazyk na velmi dobré komunikační úrovni, silná osobnost schopná pracovat samostatně, dobré organizační schopnosti, schopnost identifikovat priority, schopnost dělat rozhodnutí Náplň práce: analýza rizik, tvorba kontrolních plánů, spolupráce na vytváření správných technologických postupů, spolupráce s jednotlivými výrobními odděleními, kontrola a uvolňování vzorků pro výrobu, práce s vývojovým týmem při zavádění výrobku do výroby, podpora při zavádění změn ve výrobě, optimalizace kvalitativních procesů, implementace metod kvality do výroby, tvorba dokumentace Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte prosím na e-mailovou adresu: jana.novakova@avire-global.com
Pružná pracovní doba

Kontakt

Avire s.r.o.
Jana Nováková
Okružní
E-mail: jana.novakova@avire-global.com
Telefon: +420 387 005 611

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.