Inženýři projektanti inženýrských děl - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Inženýři projektanti inženýrských děl

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Sweco Hydroprojekt a.s.
 
místo
Jihočeský kraj - České Budějovice - České Budějovice
 
mzda
20 000 - 30 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
bakalářské
 

Popis práce

Chcete s námi vytvářet budoucnost? Jsme konzultační a projektová kancelář s mezinárodním působením. Rozšiřujeme náš tým pro zpracování projektů dopravních staveb. NÁPLŇ PRÁCE: tvorba výkresů projektové dokumentace pro silniční a dálniční stavby práce na českých i zahraničních infrastrukturních projektech CO OD VÁS POŽADUJEME: ukončené vzdělání, ideálně obor konstrukce a dopravní stavby znalost práce v AutoCAD znalost práce v CIVIL 3D výhodou aktivní Aj výhodou řídící a organizační schopnosti řidičské oprávnění sk. B ochotu cestovat CO U NÁS NAJDETE: práci na prestižních projektech možnost zahraničních stáží a spolupráci v rámci skupiny Sweco pružnou pracovní dobu stravenky odměny za odvedenou práci profesní vzdělávání a růst férový přístup a přátelské prostředí další firemní benefity NÁSTUP: ihned
Jednosměnný provoz

Kontakt

Sweco Hydroprojekt a.s.
Petra Niedlová
Zátkovo nábř.
E-mail: petra.niedlova@sweco.cz
Telefon: +420 386 103 537

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.