Obchodní zástupci - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 28690 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Obchodní zástupci

Eurec-prace.cz – aktuálně 28690 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Kanlux s. r. o.
 
místo
Jihočeský kraj - České Budějovice - České Budějovice
 
mzda
od 30 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.1.2018
 
min. vzdělání
střední všeobecné
 

Popis práce

Požadujeme: min. SŠ vzdělání ukončené maturitou, obchodní a analytické schopnosti, entuziasmus, komunikativnost a zodpovědnost; aktivní znalost práce na PC v programech Excel, Word a Power Point; orientace na trhu prodeje zboží elektro a svítidel výhodou Náplň práce: komunikace se stávajícími a novými klienty, s centrálou a ostatními obchodníky při prodeji stávajících a nových produktů Kanlux, předávání informací o nových produktech a změnách v portfoliu nabízeného zboží zákazníkům, komunikace s velkoobchody, maloobchody, montážními a stavebními firmami, prezentace výrobků Kanlux zákazníkům, včetně prezentace na jejich prodejních akcích Nabízíme: práci na HPP ve svěřeném regionu Jižních a Západních Čech, různorodou a samostatnou práci, služební vozidlo, notebook, mobilní telefon, motivující ohodnocení a vyspělou firemní kulturu, zaškolení a podporu při prodeji a přípravě prodejních a prezentačních materiálů
Pružná pracovní doba

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Kontakt

Kanlux s. r. o.
Lukáš Bubník
Sadová
E-mail: lukas.bubnik@kanlux.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.