Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
KUBOUŠEK EU holding a.s.
 
místo
Jihočeský kraj - České Budějovice - České Budějovice
 
mzda
od 15 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Požadavky: min. úplné SŠ vzdělání (strojní či elektrotech. výhodou), angličtina na komunikativní úrovni, občasná osobní a emailová komunikace), obecná znalost práce s PC (Word, Excel, PowerPoint), orientace v HW výhodou, technická zdatnost, ideálně i manuální zručnost, schopnost číst výkresovou dokumentaci (strojnické výkresy), zkušenosti s technickým obchodem výhodou, ochota cestovat a učit se, příjemné vystupování Náplň práce: práce se stávajícími klienty, akvizice, vyhledávání nových příležitostí, poradenství v oblasti měřicí techniky, tvorba nabídek a zpracování obchodních případů, starost o svěřené portfolio měřicích přístrojů (spolupráce s marketingem, příprava materiálů, akcí, kampaní) Mzda: od 15.000,- Kč hrubého/měsíc. Kontakty: Eva Křivánková, tel.: +420 389 041 303, e-mail: kariera@kubousek.eu
Jednosměnný provoz

Kontakt

KUBOUŠEK EU holding a.s.
Eva Křivánková
Lidická tř.
E-mail: kariera@kubousek.eu
Telefon: +420 389 041 303

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.