Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
KUBOUŠEK EU holding a.s.
 
místo
Jihočeský kraj - České Budějovice - České Budějovice
 
mzda
od 15 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Požadujeme: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (nejlépe ekonomického směru), znalost MS Office (Excel, Outlook, Word), základní přehled v pracovně právní problematice/personalistice výhodou, znalost programu OKbase výhodou, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost Náplň práce: administrativní podpora personálního oddělení, inzerce volných pracovních míst, aktivní komunikace s uchazeči o zaměstnání, organizace výběrových řízení, správa databáze uchazečů, zajištění podkladů nutných k nástupu zaměstnance, zpracování dokumentace související s personální a mzdovou agendou, zajištění pracovněprávních náležitostí spojených se vznikem, průběhem a ukončením pracovního poměru zaměstnanců, správa a organizace pracovnělékařských prohlídek Nabízíme: pozice ve stabilní a silné společnosti, práce na hlavní pracovní poměr, pružná pracovní doba, dynamický zavedený tým profesionálů, zajímavé firemní benefity, možnost kariérního a profesního růstu, propracovaný systém dalšího vzdělávání, motivační finanční ohodnocení, týden dovolené navíc, stravenky
Jednosměnný provoz

Kontakt

KUBOUŠEK EU holding a.s.
Eva Křivánková
Lidická tř.
E-mail: kariera@kubousek.eu
Telefon: +420 389 041 303

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.