Prodavači v prodejnách - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Prodavači v prodejnách

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
HRÁČ CZECH s.r.o.
 
místo
Jihočeský kraj - České Budějovice - České Budějovice
 
mzda
od 13 400 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
31.10.2017
 
min. vzdělání
odborné vyučení s maturitou
 

Popis práce

Pracovní náplň: prodavač/ka her a herního příslušenství, hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz Požadavky : znalost práce s PC (Excel, Word, Outlook), orientace v herní problematice, herní praxe, zkušenosti s prodejem nejsou podmínkou Minimální požadavek vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou), Mzda : 12 500,- Jedná se o prodejnu her a herního příslušenství, PC, Playstation, Xbox, PS Vita, Nintendo Wii atd. Zaměstnavatel: HRÁČ CZECH s.r.o. , IČO: 27709426 Adresa pracoviště: OC MERCURY, Nádražní 1759, 370 01 České Budějovice Předpokládaný nástup: 31.10.2017 Kontakt : CV společně s motivačním dopisem posílejte na novotny@hrac.sk - PŘEDMĚT MAILU - PRODAVAČ MERCURY
Jednosměnný provoz

Kontakt

HRÁČ CZECH s.r.o.
Ondřej Novotný
České Vrbné
E-mail: novotny@hrac.sk

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.