Všeobecní administrativní pracovníci - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Všeobecní administrativní pracovníci

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
HVG - Handels & Vertriebsgenossenschaft družstvo
 
místo
Karlovarský kraj - Cheb - Cheb
 
mzda
10 000 - 13 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.1.2018
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

Místo výkonu práce: Májová 23, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Zkrácený úvazek 20 hod/týdně. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-12:00 h. Náplň práce: práce se zákaznickými portály (a s tím související organizační činnost), odbavování zásilek, pomocná administrativní práce. Požadujeme: znalost NJ na komunikativní úrovni (B1, B2), znalost práce na PC (Word, Excel, ERP-systém), komunikace se zákazníky, obchodními jednotkami a dodavateli, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka), zodpovědný přístup k práci, odpovídající časové množství, spolehlivost, komunikativnost. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem (zaslat životopis v českém a německém jazyce).
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

HVG - Handels & Vertriebsgenossenschaft družstvo
Veronika Tegel
Májová
E-mail: v.tegel@hvg-druzstvo.com

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.