Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27794 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Eurec-prace.cz – aktuálně 27794 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Technické služby města Chomutova, příspěvková organizace
 
místo
Ústecký kraj - Chomutov - Chomutov
 
mzda
od 13 500 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední všeobecné
 

Popis práce

Dostavte se k osobnímu jednání v pracovní dny od 6,30 - 15,00 hod. nebo volat na tel.č.: 474 651 438 klapka 134 nebo 731 411 781 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Technické služby města Chomutova, příspěvková organizace, náměstí 1. Máje č.p. 89/21, 430 01 Chomutov 1 Požadujeme - komunikativnost, slušné vystupování, znalost práce na PC, Pracovní doba je PO-PA od 6,30 - 15,00 hod.
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Kontakt

Technické služby města Chomutova, příspěvková organizace
Petra Haunerová
náměstí 1. Máje
E-mail: p.haunerova@tsmch.cz
Telefon: +420 474 651 438

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.