Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim
 
místo
Pardubický kraj - Chrudim - Chrudim
 
mzda
19 360 - 29 150 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.2.2018
 
min. vzdělání
bakalářské
 

Popis práce

Pracoviště: Chrudim. Mzda: platová třída 10, příplatek za vedení, osobní příplatek. Požadavky: VŠ vzdělání v sociálním oboru podmínkou, trestní a občanská bezúhonnost, orientace v zákonných normách či legislativě sociálních služeb podmínkou, výborné organizační a komunikační dovednosti, zkušenosti s vedením kolektivu výhodou, samostatnost, flexibilita, znalost práce na PC, příjemné vystupování, ŘP sk. B podmínkou, znalost cizího jazyka výhodou, vysoká odolnost vůči zátěži a stresu, proaktivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost. Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené,...), stálé zvyšování odbornosti, smlouva na dobu určitou - později na dobu neurčitou, pružná pracovní doby, nástup dle dohody. Výběrové řízení je dvoukolové, v prvním kole komise posoudí splnění podmínek výběrového řízení, náplní druhého kola budou osobní pohovory s uchazeči. Vyhlašovatel si vyhrazuje zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. Profesní životopis, ověřenou kopii o dosaženém vzdělání, aktuální výpis z rejstříku trestů spolu s písemným souhlasem dle zákona č. 101/2000 Sb., zasílejte na adresu Centra sociálních služeb a pomoci Chrudim nebo osobně předejte na recepci v Soukenické ulici 158 Po-Pá od 8:00-15:00 hod.. Dotazy zasílejte e-mailem. Přihlášky budou přijímány do 10.11.2017!
Pružná pracovní doba

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim
Soňa Roušarová
Soukenická
E-mail: rousarova@socialni-sluzby.cz
Telefon: +420 469 318 007

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.