Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Mateřská škola Habartov, Okružní 111, okres Sokolov
 
místo
Karlovarský kraj - Sokolov - Habartov
 
mzda
od 6 956 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
střední všeobecné
 

Popis práce

!!! ZKRÁCENÝ PRACOVNÍ ÚVAZEK !!! Způsob kontaktu uchazeče: - telefonicky pí Jana Martínková, tel.: 725 729 550 - e-mailem skolka1.habartov@volny.cz Náplň práce: práce s dětmi, převážně dozor Upřesňující informace: Nutný osobní pohovor Pracovní doba: od 9.30 do 12.00 hod, nástup dle dohody Místo výkonu práce: MŠ Habartov, Okružní 111
Jednosměnný provoz

Kontakt

Mateřská škola Habartov, Okružní 111, okres Sokolov
Jana Martínková
Okružní
E-mail: skolka1.habartov@volny.cz
Telefon: +420 725 729 550

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.