Všeobecní administrativní pracovníci - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29507 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Všeobecní administrativní pracovníci

Eurec-prace.cz – aktuálně 29507 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Abydos s.r.o.
 
místo
Karlovarský kraj - Cheb - Hazlov
 
mzda
18 000 - 24 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Místo výkonu práce: Hazlov 247, 351 32 Hazlov. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Vhodné i pro absolventy. Co Vás čeká: - organizační a administrativní podpora oddělení - spolupráce s ostatními odděleními společnosti na specifických projektech - příprava statistik a podkladů, reporting dat nadřízenému - aktualizace údajů ve vnitrofiremních databázích. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: - znalost MS Office (především MS Excel, MS Word) - schopnost týmové práce a loajalita - znalost německého nebo anglického jazyka výhodou. Nabízíme: stravování ve firmě, možnost využití podnikové dopravy, zaškolení pod dohledem mentora, firemní školení a vzdělávací kurzy. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-16:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (každá St od 13:30 h nebo dle domluvy).
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Kontakt

Abydos s.r.o.
Hana Ludvíková
E-mail: jobs@abydos.cz
Telefon: +420 773 595 010

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.