Elektrotechnici a technici energetici ve výzkumu a vývoji - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27794 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Elektrotechnici a technici energetici ve výzkumu a vývoji

Eurec-prace.cz – aktuálně 27794 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
CiS SYSTEMS s.r.o.
 
místo
Liberecký kraj - Liberec - Hejnice
 
mzda
25 500 - 35 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Co Vás u nás čeká? - díky Vašim technickým znalostem podpoříte tvorbu zákaznických vzorků - testování jejich funkčnosti, bezpečnosti a kvality - plánování zahájení výrobní série společně s technology a projektovými vedoucími - budete optimalizovat proces sériové výroby a budete kontaktní osobou pro technické dotazy našich pracovníků - účast na zákaznických návštěvách a veletrzích k získání znalostí pro naši výrobu Co od Vás očekáváme? - úspěšně absolvované středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání a minimálně 2-3 roky praxe v technické oblasti - zkušenosti ve čtení, úpravě a zhotovení elektrického schématu, stejně jako porozumění technickým výkresům a kusovníkům - znalosti v procesech zlepšování, Kazein a štíhlé výroby jsou žádoucí - oprávnění dle Vyhlášky 50/1978 Sb. min. § 6 nebo předpoklad k jeho získání - pokročilé znalosti německého jazyka slovem i písmem - samostatnost, týmový hráč, chuť učit se novým věcem a hledat nová dobrá řešení Co Vám nabízíme? - zcela bezpečné, čisté a světlé pracovní prostředí - firemní stravování a až 5 dní dovolené navíc - a další zaměstnanecké výhody (firemní akce a volnočasové aktivity, bezplatná výuka německého jazyka atd.)
Pružná pracovní doba

Kontakt

CiS SYSTEMS s.r.o.
Hana Hanšpachová
P. Bezruče
E-mail: h.hanspachova@cis-europe.eu
Telefon: +420 482 412 415

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.