Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29119 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené

Eurec-prace.cz – aktuálně 29119 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
FOKUS Vysočina
 
místo
Pardubický kraj - Chrudim - Hlinsko
 
mzda
od 20 600 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.12.2017
 
min. vzdělání
bakalářské
 

Popis práce

Pracoviště: Hlinsko v Čechách. Pracovní náplň: přímá práce s klienty v Komunitním týmu - služba sociální rehabilitace. Požadavky: odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách (108/2006 Sb., § 110 - sociální pracovník, zdravotně-sociální pracovník, speciální pedagog), trestní bezúhonnost, ŘP sk. B, ovládání PC, základní znalost legislativy zejména Zákona 108/2006 Sb., schopnost samostatné a odpovědné práce, otevřený, pozitivní a empatický přístup k lidem s duševním onemocněním, flexibilita a aktivní přístup k práci, ochota učit se novým věcem. Praxe v sociálních službách nebo s cílovou skupinou duševně nemocných výhodou. Nabízíme: po roce lze pracovní smlouvu prodloužit (nejde o zástup za mateřskou dovolenou), prémie, dovolená navíc. Profesní životopis, motivační dopis zašlete do 20. října 2017 e-mailem. Další informace telefonicky.
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

FOKUS Vysočina
Michaela Růžičková
Karla Lidického
E-mail: misa.ruzickova@fokusvysocina.cz
Telefon: +420 777 151 497

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.