Pomocní skladníci - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27328 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Pomocní skladníci

Eurec-prace.cz – aktuálně 27328 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
AUTONEUM CZ s.r.o.
 
místo
Pardubický kraj - Ústí nad Orlicí - Hnátnice
 
mzda
100 - 110 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

Popis činnosti: • zajišťování a kontrola úplnosti dodaného zboží včetně vedení odpovídajících záznamů • evidence materiálu a výdej materiálu na zákázky • odjehlování mater. na kotoučové brusce • použití jeřábu při manipulaci s materiálem • obsluha motorového vysokozdv. vozíku a elektr. vozíku Linde • obsluha žíhací pece • dělení materiálu na strojních pilách Požadavky: * platný průkaz řidiče VZV * jeřábnický průkaz * zdravotní způsobilost pracovat v dvousměnném provozu Pracovní doba: * dvousměnný provoz - ranní/odpolední Pracovní poměr - Dohoda o pracovní činnosti - dočasný zástup, brigáda
Dvousměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Kontakt

AUTONEUM CZ s.r.o.
Pirklová
E-mail: marketa.pirklova@autoneum.com

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.