Všeobecní administrativní pracovníci - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Všeobecní administrativní pracovníci

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
AZ-CZECH s.r.o.
 
místo
Plzeňský kraj - Domažlice - Horšovský Týn
 
mzda
20 000 - 28 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.12.2017
 
min. vzdělání
střední všeobecné
 

Popis práce

Vhodné i pro absolventy! Náplň práce: péče o návštěvy a organizace schůzek, administrativní úkony (tisk, scanování, kopírování, archivace…), zpracování přijaté pošty (třídění, zadávání do systému), spolupráce se všemi odděleními, organizace porad a pořizování zápisů, správa firemních aut Požadujeme: min SŠ vzdělání, AJ na komunikativní úrovni (NJ výhodou), znalost MS Office, samostatnost a aktivní přístup, zodpovědnost Nabízíme: nadprůměrné finanční ohodnocení, výkonnostní prémie, letní a vánoční bonusy, 5 týdnů dovolené, stravenky 80 Kč plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 1. roce zaměstnání, odborné zaškolení, jednosměnný pracovní režim, zázemí stabilního nadnárodního koncernu Continental Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt!
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Kontakt

AZ-CZECH s.r.o.
Jana Švejdová
E-mail: Jana.Svejdova@conti.de
Telefon: +420 739 685 204

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.