Manipulační dělníci ve výrobě - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27328 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Manipulační dělníci ve výrobě

Eurec-prace.cz – aktuálně 27328 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
FOMA BOHEMIA spol. s r.o.
 
místo
Královéhradecký kraj - Hradec Králové - Hradec Králové
 
mzda
12 600 - 13 650 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
základní
 

Popis práce

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/-CE - PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody - Náplň práce: balení výrobků do přepravních obalů, značení zásilek, ruční manipulace s břemeny. Vykládka a nakládka kamionů. Obsluha skladových mechanizačních prostředků (vysokozdvižný vozík). Kontrola množství vyskladněných zakázek a zajišťování dobírkových a poštovních zakázek - Požadavky: fyzická zdatnost - Nabízíme: příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rehabilitace - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro zdatné lidi v důchodovém věku - V případě zájmu zasílejte životopisy na email: libuse.mertlova@foma.cz, nebo volejte na tel.: 495 733 225 od 8:00 do 14:00, Po až Čt
Jednosměnný provoz

Kontakt

FOMA BOHEMIA spol. s r.o.
Libuše Mertlová
Jana Krušinky
E-mail: libuse.mertlova@foma.cz
Telefon: +420 495 733 225

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.