Mzdoví účetní - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27794 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Mzdoví účetní

Eurec-prace.cz – aktuálně 27794 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
ComGate, a.s.
 
místo
Královéhradecký kraj - Hradec Králové - Hradec Králové
 
mzda
14 000 - 31 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
odborné vyučení s maturitou
 

Popis práce

MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ - PP na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení (máme zájem výhradně o dlouhodobou spolupráci); poloviční úvazek (20 hod. týdně); nástup listopad 2017 - Náplň práce: spolupráce při zpracování mzdové a personální agendy zaměstnanců; příprava zpráv a výkazů (včetně ročních rekonciliací); příprava podkladů pro vedení společnosti (reporty, rekapitulace, atd...); komunikace se státními institucemi; spolupráce v účetním oddělením a ostatními členy týmu - Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou/VOŠ s ekonomickým zaměřením; minimálně dvouletá praxe v oblasti vedení mzdového účetnictví; velmi dobrá znalost mzdové legislativy, zákoníku práce a souvisejících změn; znalost účetních ekonomických programů a produktů MS Office - Nabízíme: dobré finanční ohodnocení; příjemné a moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu s profesionálním přístupem; kancelářské prostory Auparu; 5 týdnů dovolené; 3 Sick Days; stravenky; notebook, mobilní telefon - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP. - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: ivana.slezakova@comgate.cz
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Ekonomika - mzdové účetnictví

Kontakt

ComGate, a.s.
Ivana Slezáková
Gočárova třída
E-mail: ivana.slezakova@comgate.cz
Telefon: +420 603 488 330

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.