Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
VH Agroprodukt, spol. s r.o.
 
místo
Královéhradecký kraj - Hradec Králové - Hradec Králové
 
mzda
od 21 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

OBSLUHA VYSOKOZVIŽNÉHO VOZÍKU - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, dvousměnný provoz - Náplň práce: manipulace s box paletami v provozu pro zpracování kořenové zeleniny, stohování přepravek, nakládky a vykládky vozidel, odvoz odpadních nádob apod. - Požadujeme: spolehlivost, flexibilita, vítána zkušenost s obsluhou elektrického paletového vozíku - Nabízíme: příspěvek na stravování - V případě zájmu kontaktujte: Richter Roman Ing., tel.: 724 116 926 , e-mail: roman.richter@vhagroprodukt.cz
Dvousměnný provoz

Kontakt

VH Agroprodukt, spol. s r.o.
Roman Richter
Piletická
E-mail: roman.richter@vhagroprodukt.cz
Telefon: +420 495 211 514

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.