Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27328 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti

Eurec-prace.cz – aktuálně 27328 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Emons Spedice s.r.o.
 
místo
Královéhradecký kraj - Hradec Králové - Hradec Králové
 
mzda
20 000 - 25 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

DISPONENT/-KA, ŘIDIČ/-KA, SKLADNÍK/-ICE - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčito, nástup dohodou - Náplň práce: komunikace s ostatními pobočkami a se zákazníky; kontrola přepravovaných zásilek; plánování svozů a rozvozů zásilek v regionu; práce s interním programem - vytváření a správa zásilek atd.; menší manipulace na skladě se zásilkami - VZV, paletové vozíky; zástup za řidiče - Požadujeme: min. vyučení; znalost práce na PC - Microsoft Office, internet; znalost NJ či AJ výhodou; komunikační a organizační schopnosti; samostatnost, zodpovědnost; řidičský průkaz sk. B, ideálně i C (nebo ochota dodělat); oprávnění na VZV - nebo necháme udělat u nás; chuť učit se novým věcem; výhodou zkušenosti z oboru - Nabízíme: rodinnou atmosféru malé pobočky; zajímavé finanční ohodnocení; 5 týdnů dovolené; stravenky; osobní rozvoj; zaučíme, naučíme - V případě zájmu kontaktujte: Pospíšilová Lucie, tel.: 495 511 124 (volat Po - Pá 9 - 16 hod.), e-mail: lucie.pospisilova@emons.cz
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

Emons Spedice s.r.o.
Lucie Pospíšilová
Náchodská
E-mail: lucie.pospisilova@emons.cz
Telefon: +420 495 511 124

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.