Ostatní uklízeči a pomocníci - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26482 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Ostatní uklízeči a pomocníci

Eurec-prace.cz – aktuálně 26482 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Muzeum východních Čech v Hradci Králové
 
místo
Královéhradecký kraj - Hradec Králové - Hradec Králové
 
mzda
6 000 - 10 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
základní
 

Popis práce

UKLÍZEČ/-KA - Dohoda o provedení práce do 31. 12. 2017, zkrácený úvazek 20 - 30 hod. týdně, nástup možný ihned - Požadujeme: základní vzdělání, spolehlivost - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky. - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně. Kontaktní osoba: Drahorád Ing., tel.: 495 514 631 (volat 8:00 - 15:00 hod.), e-mail: z.aixnerova@muzeumhk.cz
Jednosměnný provoz

Kontakt

Muzeum východních Čech v Hradci Králové
Drahorád
Opletalova
E-mail: z.aixnerova@muzeumhk.cz
Telefon: +420 495 514 631

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.