Ostatní úředníci jinde neuvedení - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29507 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Ostatní úředníci jinde neuvedení

Eurec-prace.cz – aktuálně 29507 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Statutární město Hradec Králové
 
místo
Královéhradecký kraj - Hradec Králové - Hradec Králové
 
mzda
17 100 - 25 740 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.1.2018
 
min. vzdělání
bakalářské
 

Popis práce

REFERENT/-KA - ŽIVNOSTENSKÁ OPRÁVNĚNÍ, Živnostenský úřad - PP na dobu neurčitou; nástup možný od 1. 1 .2018 - Charakteristika pozice: výkon živnostenského úřadu v oblasti ohlašovacích a koncesovaných živností, zajišťování činnosti Centrálního registračního místa živnostenského podnikání - Platové zařazení: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění - Požadavky na uchazeče: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání; znalost živnostenského zákona, správního řádu a dalších souvisejících zákonů (např. občanský zákoník, zákon o obchodních korporacích); praxe ve veřejné správě při výkonu živnostenské agendy výhodou; zkouška odborné způsobilosti na úseku živnostenského podnikání výhodou; praxe v komunikaci a v jednání s veřejností; spolehlivost, pečlivost, odpovědnost; uživatelská znalost PC (MS Office, Internet) - Co Vám můžeme nabídnout:zajímavou a různorodou práci; stabilní zázemí velké organizace; propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců; pružnou pracovní dobu; tři dny placeného zdravotního volna; pět týdnů dovolené; zajímavý program benefitů (možnost stravování/stravenky, volitelné čerpání benefitů z osobního účtu zaměstnance); příjemné pracovní prostředí - Informace: Ing. Bc. Jiří Bláha, vedoucí Živnostenského úřadu, tel. č.: 495 707 510 Bc. Petr Lámus, DiS., vedoucí oddělení živnostenských oprávnění, tel. č: 495 707 520 - Přihlášky podávejte pouze v písemné podobě se všemi potřebnými náležitostmi do 31. 10. 2017 - Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra
Pružná pracovní doba

Požadavky na uchazeče

Jiné

Kontakt

Statutární město Hradec Králové
Tereza Štanclová
Střelecká
E-mail: tereza.stanclova@mmhk.cz
Telefon: +420 495 707 285

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.