Přepážkoví pracovníci na poštách - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Přepážkoví pracovníci na poštách

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Česká pošta, s.p.
 
místo
Královéhradecký kraj - Hradec Králové - Hradec Králové
 
mzda
17 000 - 18 100 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední všeobecné
 

Popis práce

PRACOVNÍK/-ICE POŠTOVNÍ PŘEPÁŽKY - PP na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení; pracovní doba: Po - Pá, 7:00 - 11:00 a 12:30 - 17:30 hod. (z toho jeden den v týdnu do 15:00 a jeden den v týdnu až od 13:30 hod.) - Náplň práce: * vykonávání standardních poštovních služeb na přepážce; * prodej poštovních produktů, služeb, doplňkového zboží a produktů smluvních partnerů; * příjem a výplata poštovních poukázek; * příjem a výdej poštovních zásilek; * prodej poštovních cenin a kolků; * výplata důchodů - Požadujeme: * min. SŠ vzdělání s maturitou a trestní bezúhonnost; * výborné komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu; * znalost práce s počítačem; * spolehlivost a smysl pro detail - Odměníme Vás: * zázemím stabilní společnosti s dlouholetou tradicí; * možností aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy; * různorodou prací s možností denního kontaktu s klienty; * základní pracovní dobou 37,5 hod. týdně a 5 týdny dovolené; * rozvoj obchodních dovedností; * širokou škálou benefitů, včetně rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních; * finančním ohodnocením na základě plnění osobního plánu prodeje - Životopisy zasílejte na e-mail: kubistova.petra@cpost.cz
Dělené směny

Kontakt

Česká pošta, s.p.
Petra Kubistová
Poštovní
E-mail: kubistova.petra@cpost.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.