Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
GrandPark, a.s.
 
místo
Královéhradecký kraj - Hradec Králové - Hradec Králové
 
mzda
11 000 - 13 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
23.10.2017
 
min. vzdělání
základní
 

Popis práce

UKLÍZEČ/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody - Náplň práce: provádění úklidových prací v novém Domově pro Seniory, v pravidelném dvousměnném turnusu - Požadujeme: min. ukončené základní vzdělání; bezúhonnost; pracovitost, kladný vztah k nemocným lidem - Nabízíme: stabilní zaměstnání v nové firmě, příjemný kolektiv, stravování na pracovišti, firemní akce - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: lvachova@grandpark.cz
Turnusové služby

Kontakt

GrandPark, a.s.
Lenka Vachová
Exnárova
E-mail: lvachova@grandpark.cz
Telefon: +420 734 232 556

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.