Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27521 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Eurec-prace.cz – aktuálně 27521 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, zá
 
místo
Královéhradecký kraj - Hradec Králové - Hradec Králové
 
mzda
od 25 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.1.2018
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

VYCHOVATEL/-KA - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup od 1. 1. 2018, práce na jednu směnu v nepřetržitém provozu - Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání pedagogického směru se zaměřením na speciální pedagogiku pro vychovatele dle zákona o pedagogických pracovnících - Nabízíme: stabilní prostředí příspěvkové organizace, 8 týdnů dovolené, možnost studijního volna 12 dní, možnost stravování, příspěvky FKSP, platový stupeň dle započtené praxe, rizikový příplatek, po zapracování osobní ohodnocení - Životopisy zasílejte na e-mail: brandlova@ddu-hk-cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.
Jednosměnný provoz

Kontakt

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, zá
Ivo Filáček
Brandlova
E-mail: brandlova@ddu-hk.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.