Zámečníci strojů - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26482 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Zámečníci strojů

Eurec-prace.cz – aktuálně 26482 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
MONDO s.r.o.
 
místo
Královéhradecký kraj - Hradec Králové - Hradec Králové
 
mzda
22 000 - 30 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

STROJNÍ ZÁMEČNÍK/-CE - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: montáž, oprava a seřizování strojních zařízení na výrobu a opravu stlačeného vzduchu; spolupráce s konstruktéry a servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu; vedení dokumentace týkající se montáže, logistická podpora výroby strojů a zařízení - Požadujeme: min. ukončené SOU strojírenského směru s výučním listem, řidičský průkaz sk. B, pečlivost, samostatnost, odpovědný a aktivní přístup, základní znalost práce na PC (Outlook, Word, Excel….) - Nabízíme: příspěvek na stravování - V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: iva.soldatova@mondo.cz
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

MONDO s.r.o.
Iva Soldátová
Vážní
E-mail: iva.soldatova@mondo.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.