Pracovníci odvozu a recyklace odpadů - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29119 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Pracovníci odvozu a recyklace odpadů

Eurec-prace.cz – aktuálně 29119 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Severočeské komunální služby spol. s r.o.
 
místo
Liberecký kraj - Liberec - Hrádek nad Nisou
 
mzda
85 000 - 95 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
základní
 

Popis práce

Práce v provozu zabývajícím se odvozem domovního odpadu, likvidací a tříděním odpadů, údržbou zeleně. Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, dobrý zdravotní stav, schopnost a chuť učit se novým věcem, pracovní nasazení, loajalitu. Místo výkonu práce: provozovna Hrádek nad Nisou, Žitavská 689 Nabízíme: příjemné pracovní prostředí jistotu stabilní společnosti plat dle získané kvalifikace od 85,- do 95,- Kč/ hod. cestovní náhrady kompletní vybavení OOP příplatky za přesčasy 25%; 50%; 100% příplatek ve výši 6 % zákl. mzdy při nečerpání nemocenské možnost profesního růstu - společnost nabízí po zapracování úhradu získání ŘP sk. B, C, E, profesní průkaz, kartu řidiče, dále možnost získání průkazu obsluhy mot. pily, kolového nakladače, vazače a jeřábníka Nástup po dohodě V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nás můžete kontaktovat osobně, telefonicky nebo emailem. Kontaktní osoba: Václav Krejčík, vedoucí provozu, vaclav.krejcik@mariuspedersen.cz, tel. 485 140 159, 602 131 278.
Jednosměnný provoz

Kontakt

Severočeské komunální služby spol. s r.o.
Václav Krejčík
Žitavská
E-mail: vaclav.krejcik@mariuspedersen.cz
Telefon: +420 602 131 278

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.