Účetní všeobecní - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Účetní všeobecní

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
TERMIL a.s.
 
místo
Liberecký kraj - Jablonec nad Nisou - Jablonec nad Nisou
 
mzda
20 000 - 30 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Účetní - administrativní pracovník Náplň práce: - účtování faktur přijatých a vydaných, - zpracování dodacích listů pro další evidenci, - třídění, kompletace a zakládání účetních dokladů, - vedení administrativní agendy, - jednání s institucemi typu pošta, pojišťovna, banka a další úřady, - běžná administrativa v kanceláři, - příprava firemní korespondence, - samostatné řešení příchozích požadavků třetích stran. Požadujeme: - min.SŠ vzdělání ekonomického směru nebo min. 1 rok praxe na obdobné pozici, - základní znalost účtování - znalost práce na PC a MS Office, - řidičský průkaz skupiny B výhodou, - bydliště v regionu Jablonec n.N./Liberec výhodou, - komunikativní schopnosti, samostatnost, flexibilitu, - pečlivost, loajalitu, spolehlivost a zodpovědnost. Nabízíme: - zaměstnání na plný úvazek ve stabilní a zavedené firmě, - zajímavé finanční ohodnocení s motivačním zvýhodněním, benefity, - možnost dalšího sebevzdělání a odborného růstu, - práce v mladém a přátelském kolektivu lidí, - mzda od 20 000,-Kč měsíčně s možností dalšího růstu, - nástup možný ihned. V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj profesní životopis na e-mail: info@termil.cz. Po jejich vyhodnocení budou vybraní uchazeči pozváni k osobnímu pohovoru. V Jablonci
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Kontakt

TERMIL a.s.
Libor Milota
V Nivách
E-mail: info@termil.cz
Telefon: +420 606 642 060

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.