Všeobecní administrativní pracovníci - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Všeobecní administrativní pracovníci

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
P. C. Sped Logistik s. r. o.
 
místo
Liberecký kraj - Jablonec nad Nisou - Jablonec nad Nisou
 
mzda
od 23 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Administrativní pracovník a fakturant/ka NÁPLŇ PRÁCE: Administrativní práce Zajišťování činností v rámci svěřené agendy Příprava podkladů a dokumentů Správa agendy - personální evidence, vozového parku, hmotného majetku,knihy jízd Komunikace s obchodními partnery v ČR i v zahraničí Řešení pojistných událostí Příprava podkladů pro mzdy Komunikace s úřady Fakturace Komunikace s řidiči. Vyřizování e-mailové a poštovní korespondence POŽADUJEME: Min. středoškolské vzdělání s maturitou Znalost anglického, nebo německého jazyka na úrovni B2 (pokročilý) Znalost práce na PC (Word, Excel,…) znalost práce v účetním programu (výhodou) Zodpovědnost, spolehlivost, loajalitu Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti NABÍZÍME: Pracovní smlouvu na HPP Práci v malém kolektivu v Jablonci nad Nisou Různorodou práci s dlouhodobou perspektivou Nástup květen, červen Práce na plný úvazek Plat Zájemci posílejte CV A MOTIVAČNÍ DOPIS
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Kontakt

P. C. Sped Logistik s. r. o.
Petr Čumpelík
Vítězslava Nezvala
E-mail: pcsped@atlas.cz
Telefon: +420 608 316 871

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.