Obchodní referenti - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26482 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Obchodní referenti

Eurec-prace.cz – aktuálně 26482 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Léčebné lázně Jáchymov a. s.
 
místo
Karlovarský kraj - Karlovy Vary - Jáchymov
 
mzda
od 18 200 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední všeobecné
 

Popis práce

REFERENTKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ PRO ČR + SR V LÁZNÍCH Kontakt: pí Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251, e-mailem: nabor@laznejachymov.cz Náplň práce: Vyhledávání nových obchodních příležitostí a průběžný monitoring svěřeného trhu Udržování a rozvoj kontaktů se stávajícími obchodními partnery Spolupráce při tvorbě marketingových aktivit Spolupráce při vytváření obchodní strategie a cenové politiky Poskytování proaktivního zákaznického servisu, vyřizování případných stížností Příprava obchodních a cenových nabídek podle požadavků zákazníků Účast na prezentačních akcích a veletrzích Pravidelná příprava reportů o výsledcích činnosti, účast na poradách Pracovní doba po - pá, 08:00 - 16:30 hodin Požadujeme: Vzdělání - středoškolské s maturitou Praxe na obdobné pracovní pozici min. 2 roky Orientace v základních ekonomických otázkách Schopnost navazovat kontakty a flexibilita při jednání s klienty Obchodní schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti Přístup orientovaný na zákazníka a výsledek, profesionální vystupování Iniciativní a rozhodné jednání, dobré organizační schopnosti, samostatnost a flexibilita Nabízíme: Samostatnou, zajímavou a zodpovědnou pracovní pozici v příjemném pracovním kolektivu Stabilní finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice, mzdový tarif od 18 200 Kč Zaměstnanecké výhody a benefity, možnost osobního rozvoje. Možnost prohlubování kvalifikace Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, možnost výhodné rekreace v dalších českých lázních, personální stravování, výhodné vstupy do bazénu. Datum nástupu: dle domluvy Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis a životopis na adresu personálního oddělení nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz. Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Léčebné lázně Jáchymov a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uschování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.
Pružná pracovní doba

Kontakt

Léčebné lázně Jáchymov a. s.
Eva Kuchařová
T. G. Masaryka
E-mail: nabor@laznejachymov.cz
Telefon: +420 702 153 251

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.