Odborní fyzioterapeuti pro neurologii - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29507 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Odborní fyzioterapeuti pro neurologii

Eurec-prace.cz – aktuálně 29507 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Léčebné lázně Jáchymov a. s.
 
místo
Karlovarský kraj - Karlovy Vary - Jáchymov
 
mzda
27 000 - 35 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
bakalářské
 

Popis práce

FYZIOTERAPEUT/KA V LÁZNÍCH Kontakt: pí Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251, email: nabor@laznejachymov.cz Požadujeme VŠ bakalářské nebo VOŠ v oboru, osvědčení ve smyslu zákona č. 96/2004 Sb., § 66 (registrace) a specializovaná způsobnost, uživatelská znalost práce na PC, znalost cizího jazyka vítána - NJ, RJ, profesionální přístup, komunikativnost, korektní a vstřícné chování a vystupování, předpoklady pro týmovou spolupráci, aktivní přístup k práci, morální a občanská bezúhonnost, pozice je vhodná i pro absolventy. Nabízíme velmi dobré mzdové ohodnocení, osobní ohodnocení ve výši 5 000 Kč, náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč, aktivní podpora dalšího vzdělávání a získání erudice, zázemí a stabilitu silné společnosti, zajímavou a tvůrčí práci v přátelském kolektivu a příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké výhody a benefity, možnost ubytování v pensionu. 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké stravování, výměnné lázeňské pobyty za zvýhodněnou cenu, zvýhodněný vstup do aquacentra Agricola, odměny na dovolenou a vánoce, výroční odměny, příspěvky na dětské tábory zaměstnance. Pracovní doba Po - Pá 06:45 - 15:15 hodin. Místo výkonu práce: T.G.Masaryka 415, 360 51 Jáchymov
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Kontakt

Léčebné lázně Jáchymov a. s.
Eva Kuchařová
T. G. Masaryka
E-mail: nabor@laznejachymov.cz
Telefon: +420 702 153 251

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.