Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26482 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení

Eurec-prace.cz – aktuálně 26482 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Léčebné lázně Jáchymov a. s.
 
místo
Karlovarský kraj - Karlovy Vary - Jáchymov
 
mzda
35 000 - 40 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

F&B manažer v lázeňském komplexu Kontakt: pí Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251 Požadujeme: Vzdělání - SŠ ukončené maturitní zkouškou + praxe v gastronomii s akcentem na technologii přípravy pokrmů Praxe v oboru na pozici šéfkuchaře nebo vedoucího obsluhy výhodou Orientace v základních ekonomických otázkách Schopnost řídit velký kolektiv zaměstnanců Samostatné uživatelské schopnosti v práci s PC - MS Office 2010 Přístup orientovaný na zákazníka a výsledek, profesionální vystupování Iniciativní a rozhodné jednání, dobré organizační schopnosti, samostatnost a flexibilita, bezúhonnost Schopnost komunikovat v německém jazyce a znalost dalších jazyků (ruský a anglický) výhodou. Znalost hotelových prodejních pokladních systémů výhodou (Lauryn) Náplň práce: Vedení a motivace týmu stravování Zajištění plynulého chodu všech stravovacích středisek, služby manažera on duty Zodpovědnost za finanční výsledky F&B oddělení a za kvalitu poskytovaných služeb Dohled nad dodržováním stanovených standardů Sestavování menu a jeho kalkulace Poskytování proaktivního zákaznického servisu, vyřizování případných stížností Podílení se na tvorbě plánu nákladů stravovacího úseku Příprava gastronomických akcí Pravidelná příprava reportů o výsledcích činnosti, účast na poradách Odpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb a vytváření pozitivního image hotelu a značky Léčebné lázně Jáchymov Nabízíme: Samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici Školení a možnost osobního rozvoje Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Přátelské pracovní prostředí Zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, výhodné výměnné rekreace, zaměstnanecké stravování, možnost výhodného ubytování, výroční zaměstnanecké odměny, příspěvky na dovolenou a vánoce, příspěvky pro školní akce dětí zaměstnance, výhodné vstupenky do Aquacentra Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Léčebné lázně Jáchymov a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uschování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.
Pružná pracovní doba

Kontakt

Léčebné lázně Jáchymov a. s.
Eva Kuchařová
T. G. Masaryka
E-mail: nabor@laznejachymov.cz
Telefon: +420 702 153 251

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.