Všeobecní administrativní pracovníci - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Všeobecní administrativní pracovníci

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik
 
místo
Královéhradecký kraj - Trutnov - Janské Lázně
 
mzda
od 19 500 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

REFERENT - KA PŘIJÍMACÍ KANCELÁŘE Charakteristika práce: - administrativní práce spojené s obsazováním léčebny, komunikace s klienty, lékaři, zdravotními pojišťovnami, příjem a výstup klienta Požadujeme: - středoškolské vzdělání s maturitou - znalost práce na PC, MS Office - Word, Excel - znalost AJ nebo NJ, znalost PL, RJ výhodou - trestní bezúhonnost - proklientské chování - komunikativnost Nabízíme: - 5 týdnů dovolené - závodní stravování - práci na HPP - příspěvek na dopravu - dobré platové podmínky
Jednosměnný provoz

Kontakt

Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik
Soňa Mičánková
náměstí Svobody
E-mail: sona.micankova@janskelazne.com
Telefon: +420 499 860 120

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.