Úředníci cestovních kanceláří a agentur - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27695 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Úředníci cestovních kanceláří a agentur

Eurec-prace.cz – aktuálně 27695 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Cestovka ŽABKA s.r.o.
 
místo
Vysočina - Jihlava - Jihlava
 
mzda
15 000 - 25 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.12.2017
 
min. vzdělání
střední všeobecné
 

Popis práce

Popis pozice: Do pobočky naší cestovní agentury v Jihlavě hledáme příjemného a komunikativního kandidáta na pozici prodejce zájezdů. Mezi hlavní aktivity patří zajištění plynulého chodu kanceláře, jednání s klienty a vytváření nabídek. Ideální kandidát by měl mít aktivní zájem o cestovní ruch a schopnost naslouchat přáním zákazníka. Vaší zodpovědností bude: - nabídka a prodej zájezdů - vyřizování přijatých poptávek a následná rezervace zájezdů - poskytování poradenství a komunikace se zákazníky Požadujeme: - SŠ vzdělání - zájem o cestovní ruch - dobré zeměpisné znalosti - základní znalost AJ - uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook) - příjemné vystupování - dobré komunikační a prodejní dovednosti - pečlivost a smysl pro zodpovědnost Výhodou: - vzdělání v oboru - praxe v prodeji zájezdů v cestovní kanceláři nebo agentuře - znalost NJ, RU -osobní zkušenost s cestováním Nabízíme: - zajímavou a dynamickou práci v příjemném kolektivu - motivující platové ohodnocení (bonusy za prodané zájezdy a doplňkové služby) - odborná školení a poznávací cesty do destinací - důraz na rozvoj zaměstnanců První kontakt e-mailem.
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Kontakt

Cestovka ŽABKA s.r.o.
Karel Žabka
Masarykovo náměstí
E-mail: karel.zabka@invia.cz
Telefon: +420 777 788 600

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.