Všeobecní administrativní pracovníci - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Všeobecní administrativní pracovníci

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
ŽIVÝ KRAJ - DESTINAČNÍ AGENTURA PRO KARLOVARSKÝ KRAJ, Z.S.
 
místo
Karlovarský kraj - Karlovy Vary - Karlovy Vary
 
mzda
od 25 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
odborné vyučení s maturitou
 

Popis práce

PRACOVNÍK DESTINAČNÍ AGENTURY kontakt: p. Ing. Petr Židlický, e-mail: zidlicky@zivykraj.cz Požadujeme: - minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou - znalost regionu v rámci cestovního ruchu - aktivní znalost práce s PC + internet - aktivní znalost NJ, AJ slovem i písmem, další jazyky výhodou (zejména RJ) - schopnost a ochota se dále vzdělávat - časová flexibilita a ochota cestovat do zahraničí - zodpovědnost, velmi dobré komunikační schopnosti, iniciativní přístup - smysl pro kreativitu a týmovou práci - morální bezúhonnost, příjemné a reprezentativní vystupování - řidičský průkaz sk. B Výhodou: - vzdělání se zaměřením na cestovní ruch, marketing a ekonomiku cestovního ruchu - základní přehled v oboru marketingové činnosti - zkušenost s redakčními a publikačními systémy - práce s grafickými programy Nabízíme: - zajímavou pracovní příležitost - příjemné pracovní prostředí v Karlových Varech - odborný růst - pružná pracovní doba - standardní pracovní smlouva HPP - možnost navýšení mzdy po zkušební lhůtě - firemní benefity - příspěvek na stravování Náplň práce: - prezentace Karlovarského kraje v ČR i v zahraničí - marketingová činnost - účast na veletrzích cestovního ruchu - spolupráce s profesními organizacemi a územními samosprávními celky - spolupráce na vývoji nových marketingových nástrojů - správa a doplňování turistického portálu a přidružených webů Místo výkonu práce: Závodní 379/84a, Dvory, 360 06 Karlovy Vary
Pružná pracovní doba

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

ŽIVÝ KRAJ - DESTINAČNÍ AGENTURA PRO KARLOVARSKÝ KRAJ, Z.S.
Petr Židlický
Závodní
E-mail: petr.zidlicky@kr-karlovarsky.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.