Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Snoeks Automotive CZ s.r.o.
 
místo
Ústecký kraj - Teplice - Krupka
 
mzda
od 25 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
střední všeobecné
 

Popis práce

Nástup možný IHNED Nizozemská společnost Snoeks Automotive se zabývá přestavbami užitkových vozů. V pobočce v Krupce probíhá kompletace výrobků určených pro tyto přestavby v jednotlivých výrobních odděleních. V současné době hledáme nového kolegu, který se bude starat o koordinaci našich projektů. POPIS PRACOVNÍ POZICE o Koordinace a řízení nových projektů o Interní komunikace s odděleními R&D, plánování, výroby, nákupu, prodeje o Příprava a zpracování podkladů o Identifikace možných rizik a jejich eliminace o Aktivní komunikace o průběhu projektu v rámci zvoleného průřezového týmu o Zajišťování změnového řízení, komunikace s dotčenými odděleními o Kontrola stavu projektů, dohled nad plněním termínů a hlavních milníků projektů o Vyhodnocení projektů, reporting POŽADAVKY o Min. SŠ vzdělání ekonomického / technického směru o Aktivní znalost anglického jazyka (úroveň alespoň B1) o Uživatelská znalost MS Office - Word, Excel, Power Point o Zkušenosti s projekty výhodou, ale POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTA o Dobré komunikační a organizační schopnosti, stresuodolnost, týmový hráč, energická osobnost o Nadšení pro techniku a Automotive prostředí BENEFITY o Práce v dynamické nizozemské společnosti o Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv o Kurzy a školení o Firemní akce o 25 dnů dovolené o Stravenky (70 Kč) o Příspěvky na penzijní nebo životní připojištění o 13. plat o Náborový bonus ve výši 5 000 Kč o Flexi poukázky o Občerstvení na pracovišti zdarma V případě zájmu prosím kontaktovat emailem, osobně, telefonicky
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Kontakt

Snoeks Automotive CZ s.r.o.
Petra Blahníková
Kateřinská
E-mail: p.blahnikova@snoeksautomotive.cz
Telefon: +420 477 101 210

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.