Ostatní strojírenští technici - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Ostatní strojírenští technici

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Aircraft Industries, a.s.
 
místo
Zlínský kraj - Uherské Hradiště - Kunovice
 
mzda
25 000 - 35 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
odborné vyučení s maturitou
 

Popis práce

Prac. poměr na 1 rok, VŠ/SŠ vzdělání techn. směru, znalost práce na PC, znalost MS Office, min. zákl. znalost AJ, znalost RJ výhodou, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, pozemní zkoušky letadlových systémů, zkoušky klimatické a pořádní odolnosti, zpracování dokumentace ke zkouškám. Příspěvěk na ubytování nebo bydlení, příspěvěk na stravování, flexipasy, cílové odměny při včasném splnění úkolů, příspěvěk na rehabilitace zaměstnanců, kteří vykonávají rizikové práce, dotovaná teplá strava, zajištění nápojů, kantýny, poukázky, odměny při prac. výročích, 5 týdnů dovolené, jaz. kurzy (AJ, RJ), kontakt telefon nebo e-mail.
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Kontakt

Aircraft Industries, a.s.
Eva Michalcio
Na Záhonech
E-mail: personalni@let.cz
Telefon: +420 572 816 455

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.