Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29032 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Eurec-prace.cz – aktuálně 29032 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.
 
místo
Liberecký kraj - Liberec - Lázně Libverda
 
mzda
od 11 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
základní
 

Popis práce

Pro naše ubytovací zařízení, hotely a penziony v LÁZNÍCH LIBVERDA a.s. hledáme optimisticky naladěnou a pracovitou posilu do našeho týmu, a to na pozici UKLÍZEČ/KA K Vašim každodenním činnostem bude patřit: - úklid chodeb, provozů, zázemí a společných prostor hotelů - generální úklid hotelů, provozů dle časového harmonogramu Co od Vás očekáváme? - spolehlivost, smysl pro pořádek a čistotu Co Vám nabízíme? - pracovní poměr na dobu neurčitou - možnost zkráceného úvazku - práce v hezkém prostředí s moderní úklidovou technikou - stálý kolektiv zaměstnanců - zaměstnaneckou stravu
Jednosměnný provoz

Kontakt

LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.
Regina Soudilová
E-mail: soudilova@lazne-libverda.cz
Telefon: +420 482 368 107

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.