Řídící pracovníci v oblasti skladování - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27794 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Řídící pracovníci v oblasti skladování

Eurec-prace.cz – aktuálně 27794 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Zdeněk Maixner - ANTIKOR s.r.o.
 
místo
Pardubický kraj - Ústí nad Orlicí - Letohrad
 
mzda
25 000 - 30 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
odborné vyučení s maturitou
 

Popis práce

Místo výkonu práce: Kunčice č.p. 26, 561 51 Letohrad Požadujeme: - ŘP sk. B - práce na PC - Word, Excel - používání internetu - anglický jazyk - není podmínkou - komunikativnost, spolehlivost, samostatnost Pracovní doba 06,00 h. - 14,30 h. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost absolvování kurzu anglického jazyka Kontakt: telefonicky (6 - 18 hodin), e-mailem nebo osobně na pracovišti
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

Zdeněk Maixner - ANTIKOR s.r.o.
Zdeněk Maixner
E-mail: zm.antikor@seznam.cz
Telefon: +420 603 891 783

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.