Manipulační dělníci ve výrobě - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27695 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Manipulační dělníci ve výrobě

Eurec-prace.cz – aktuálně 27695 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
EUROVIA Kamenolomy, a.s.
 
místo
Liberecký kraj - Liberec - Liberec
 
mzda
24 000 - 24 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.1.2018
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

Náplň práce: obsluha a údržba technologické linky na zpracování kameniva, obsluha čelního kolového nakladače nebo pásového hydraulického rypadla. Nástup: ideálně leden - únor 2018 Místo výkonu práce: mobilní linka na území ČR Požadujeme: SOU vzdělání, fyzickou zdatnost, flexibilitu, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B a T, průkaz strojníka kolového nakladače a pásového hydraulického rypadla. Uvítáme: řidičský průkaz skupiny C, průkaz svářeče, jeřábnický a vazačský průkaz, praxi při hornické činnosti, odbornou způsobilost dle vyhl. 50/1978 Sb., min § 5. Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástupní mzda 24.000,- Kč včetně 50 % prémií ze základní mzdy, 5 týdnů dovolené, roční odměny, náborový příspěvek 10.000,- Kč, Flexi Pass, možnost nákupu zaměstnaneckých akcií, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu.
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.

Kontakt

EUROVIA Kamenolomy, a.s.
Petr Habaj
Londýnská
E-mail: petr.habaj@eurovia.cz
Telefon: +420 724 237 283

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.