Pokladníci a prodavači vstupenek v kulturních zařízeních - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Pokladníci a prodavači vstupenek v kulturních zařízeních

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
BABYLON SERVIS, s.r.o.
 
místo
Liberecký kraj - Liberec - Liberec
 
mzda
90 000 - 110 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

POŽADUJEME: - ÚSO/SŠ, vhodné pro studenty SŠ/VŠ, aktivní důchodce - základní komunikace NJ/AJ - dobrá uživatelská znalost práce na PC - sSpolehlivost, samostatnost, odpovědnost NÁPLŇ PRÁCE: - práce na pokladně (aquapark, infopokladna) - předávání informací hostům - úschova cenností zákazníků NABÍZÍME: - DPP/DPČ/HPP - nástup: ihned - pracovní doba: krátký/dlouhý týden (dle potřeb zaměstnavatele) - mzdové podmínky: 90,00 - 110,00/hod. Uchazeči se mohou hlásit na e-mail - kariera@centrumbabylon.cz
Turnusové služby

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Kontakt

BABYLON SERVIS, s.r.o.
Martina Hujerová
Nitranská
E-mail: kariera@centrumbabylon.cz
Telefon: +420 485 249 304

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.