Prodavači ostatního zboží v prodejnách - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27521 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Eurec-prace.cz – aktuálně 27521 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
VRABEC a VRABEC s.r.o.
 
místo
Liberecký kraj - Liberec - Liberec
 
mzda
16 000 - 25 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

Náplň práce: prodej a příjem nabízeného zboží na prodejně, příprava zakázek dle objednávek ve skladu, a dále veškeré práce související s chodem pobočky (doplnění zboží, úklid atd.) Požadujeme: znalost práce na PC, příjemné vystupování, samostatnost. Výhodou je znalost sortimentu železářství, spojovacího materiálu. Smlouva na dobu určitou 3 roky - zástup za mateřskou dovolenou. Pracovní doba: 1 týden 7.00-15.30 h., 2. týden 9.00-17.00 h., 1x za 14 dní So 8.00-11.00 hod. Nabízíme: - motivující platové ohodnocení dle dosažených výsledků - příjemné pracovní prostředí - zaměstnanecké slevy na zboží - stravenky Základní informace o naší firmě: www.vrabecavrabec.cz Zájemci zasílejte své životopisy na e-mail r.konecny@vrabecavrabec.cz
Jednosměnný provoz

Kontakt

VRABEC a VRABEC s.r.o.
Radek Konečný
U Nisy
E-mail: r.konecny@vrabecavrabec.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.