Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
BABYLON SERVIS, s.r.o.
 
místo
Liberecký kraj - Liberec - Liberec
 
mzda
18 500 - 22 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

POŽADUJEME: - ÚSO/SŠ - praxe na obdobné pozici výhodou - znalost práce na PC, fyzická zdatnost, odolnost vůči stresu - spolehlivost, samostatnost - není nutná obsluha VZ vozíku NABÍZÍME: - hlavní pracovní poměr - nástup: IHNED - pracovní doba: krátký/dlouhý týden - mzdové podmínky: cca Kč 18.500,00 - 22.000,00 Uchazeči se mohou hlásit na e-mail - kariera@centrumbabylon.cz
Turnusové služby

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Kontakt

BABYLON SERVIS, s.r.o.
Martina Hujerová
Nitranská
E-mail: kariera@centrumbabylon.cz
Telefon: +420 485 249 304

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.