Specialisté v oblasti dietetiky a výživy - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Specialisté v oblasti dietetiky a výživy

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Marcela Pszyková
 
místo
Liberecký kraj - Liberec - Liberec
 
mzda
9 000 - 15 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Proč vás práce bude bavit? - Budete motivovat a vést klienty ke změně jejich stravovacích návyků a k dosažení jejich vysněné postavy.Uvidíte, jak se vám klienti mění před očima a jak s ubývajícími kily získávají zpět své sebevědomí.Na pravidelných konzultacích klienta zvážíte na speciální váze, sestavíte mu jídelníček na další týden, proberete, co je nového a doporučíte ke koupi bylinný produkt. Bylinky organismus pročistí a usnadní hubnutí. - Mezi konzultacemi budete s klienty v kontaktu a podporovat je v dodržování vašich doporučení. - Občas se také zúčastníte marketingových akcí, třeba prezentace mimo prodejnu/obchodní prostory - Budete pracovat na PC, ale nebojte, k tomu vám bude stačit základní znalost: e-mail, Word, Excel. Ostatní vás naučíme. - Když budete mít chvíli času, vyjdete před prodejnu a pozvete kolemjdoucí na krátkou analýzu těla. Vysvětlíte klientovi naměřené hodnoty, představíte metodu NATURHOUSE, a pokud bude potřebovat upravit stravovací návyky, nabídnete mu termín. Všechny konzultace jsou v NATURHOUSE zdarma, klient si hradí pouze bylinné produkty. - Nějaký čas také věnujete organizaci prodejny, výzdobě a úklidu. Požadavky: - nadšený a pozitivní člověk - chcete pomáhat ostatním se změnou životního stylu a výživou - chcete vidět výsledky své práci a mít z nich radost - umíte oslovit klienta, vybudovat s ním vztah a důvěru - máte SŠ/VŠ - uplatnění u nás nejde i šikovná dietní sestra, nutriční terapeut, dietolog Nabízíme: - zaměstnanecké slevy na naše produkty - budete pracovat v rodinné atmosféře a příjemném pracovním prostředí - v případě potřeby si můžete přizpůsobit pracovní dobu podle klientů - zdarma získáte 3týdenní výživový kurz - pravidelné workshopy o novinkách NATURHOUSE - možnost vystudovat titul MBA s NATURHOUSE University - až budete zkušenější, můžete pracovat jako vedoucí výživový poradce nebo si otevřít vlastní poradnu NATURHOUSE Hlásit se předem e-mailem.
Pružná pracovní doba

Kontakt

Marcela Pszyková
Marcela Pszyková
Palachova
E-mail: marcelapszykova@email.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.