Technici počítačových sítí a systémů - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Technici počítačových sítí a systémů

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Technická univerzita v Liberci
 
místo
Liberecký kraj - Liberec - Liberec
 
mzda
od 14 800 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

CHARAKTERISTIKA: technická podpora AV a PC techniky, správcovství AV a PC techniky v učebnách fakulty vč. instalace a aktualizace SW, vypracovávání dokumentace k nákupům fakulty, podpora IT technika fakulty. VZDĚLÁNÍ: SŠ nejlépe technického směru, dobrá orientace v AV a PC technice, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, rychlost, aktivní snaha a ochota vzdělávat se, ŘP sk. B. PRACOVNÍ POMĚR: 100% úvazek, příp. dle domluvy, pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou na 1 rok v návaznosti na vnitřní předpisy, další prodloužení pracovní smlouvy je na dohodě zaměstnance a zaměstnavatele, mzdová třída B8 dle vnitřního mzdového předpisu v návaznosti na odbornou praxi. NÁSTUP: ihned, příp. dle dohody. Strukturovaný životopis doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo osobně na výše uvedenou adresu do 31.10.2017. Volné místo je od 05.10.2017 zveřejněno na úřední desce TUL.
Pružná pracovní doba

Kontakt

Technická univerzita v Liberci
Jitka Havlíková
Studentská
E-mail: volnamista@tul.cz
Telefon: +420 485 353 488

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.