Vědečtí, výzkumní a vývojoví pracovníci na vysokých školách - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 28615 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Vědečtí, výzkumní a vývojoví pracovníci na vysokých školách

Eurec-prace.cz – aktuálně 28615 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Technická univerzita v Liberci
 
místo
Liberecký kraj - Liberec - Liberec
 
mzda
od 19 900 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.12.2017
 
min. vzdělání
postgraduální
 

Popis práce

CHARAKTER:vědeckovýzkum. pracovník – materiálový inženýr se zaměřením na polymery, vlákna, kompozitní materiály a nanomateriály.DOVEDNOSTI:dlouhodobé meziobor.zkušenosti v oblasti výzkumu a aplikací polymerních materiálů, zejména vláken a kompozit.struktur, modelování vlastností kompozit.materiálů v návaznosti na materiál.vlastnosti komponentů(vláken,matric,nanovláken,nanočástic),publikační dovednosti, zejména zkušenosti s publikováním impaktovaných časopisech a monografiích.VZDĚLÁNÍ:VŠ –přírodovědný a/nebo technický směr (chemie,pevné látky,chem.inženýrství,textil.a materiál.inženýrství,nanomateriály),min.5 let praxe v akademickém prostředí v zahraničí,výborná znalost AJ slovem i písmem,ukončené doktor.studium (Ph.D.),vědecko-pedagogická hodnost výhodou.PRAC.P:100% úv.,příp.dle dohody,prac.sml.-doba urč.do 31.12.2019.NÁSTUP: prosinec 2017, příp.dle dohody,mzd.tř.C3-C4,dle vnitř. mzd.předpisu.K přihlášce do VŘ musí být přiloženo:stručný životopis,stručná charakter.dosavadní odbor.činn,seznam publik.odbor.prací s případ.ohlasy,doklady o ukonč.vzdělání,příp.doklady o odbor.způsobilosti a členství v odbor.společ.,hodnocení z předch.prac.Přihlášku do VŘ doručte e-mailem(volnamista@tul.cz) nebo poštou na uvedenou adresu do 5.11.2017.VŘ je od 5.10.2017 zveřejněno na úřední desce TUL.
Pružná pracovní doba

Kontakt

Technická univerzita v Liberci
Jitka Havlíková
Studentská
E-mail: volnamista@tul.cz
Telefon: +420 485 353 488

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.