Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz)

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
IQLANDIA, o.p.s.
 
místo
Liberecký kraj - Liberec - Liberec
 
mzda
25 000 - 29 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Směnnost: po až pá (občas víkend) Pracovní úvazek: 1 plný Pracovněprávní vztah: pracovní poměr Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou Pracovní poměr: prosinec 2017 Nástupní plat: 25000,-kč, po zkušební době 27 000,-Kč až 29000,-kč dle výkonu. Požadované dovednosti: zkušenosti s řízením menšího kolektivu, manuální zručnost, technické a logické myšlení, organizační dovednosti, schopnost řídit provoz expozic po personální a technické stránce, analytické myšlení, schopnost vyhodnotit priority, zákaznická orientace, práce s PC. Pracovní náplň: vedení pracovníků údržby, plánování směn, rozdělování kompetencí, kompletní supervise expozic, soustavný monitoring stavu expozic, řešení závad v expozicích, příp. přímo jejich odstranění, koordinace řešení závad a technických problémů v expozicích, zadávání úkolů pracovníkům údržby dle priorit. Výhody: Závodní stravování/stravenky, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších institucí pro rodinné příslušníky, jazykové kurzy, denní směny atd. ŘP: Aktivní řidič Poznámka k volnému místu: Další dovednosti: profesionalita, flexibilita, schopnost pracovat v týmu, dovednost řešení konfliktních situací, nadhled. Hlásit se e-mailem.
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

IQLANDIA, o.p.s.
Monika Vamberová
Nitranská
E-mail: hr@iqlandia.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.