Odborní asistenti v administrativě - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Odborní asistenti v administrativě

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Památník Lidice příspěvková organizace Ministerstva kultur
 
místo
Středočeský kraj - Kladno - Lidice
 
mzda
14 040 - 18 200 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.12.2017
 
min. vzdělání
bakalářské
 

Popis práce

Pracovní náplň: " vysokoškolské vzdělání min. Bc. pedagogického zaměření " anglický jazyk na pokročilé úrovni " dobré komunikační dovednosti " administrativní zdatnost " flexibilita " ochota učit se novým věcem " samostatnost a zároveň ochota spolupracovat s ostatními kolegy Náplň práce " samostatné vedení vzdělávacích programů zejména pro školní skupiny " organizační zajišťování a koordinace seminářů pro pedagogy, workshopů pro veřejnost " administrativní podpora vedoucího pedagogického pracovníka " organizační zajištění a participace na mezinárodní soutěži a dalších projektech a soutěžích PL " spolupráce s ministerstvy, vzdělávacími institucemi, dalšími památnými místy " spolupráce na zpracování žádostí o dotace, granty a následného vyúčtování " zajišťování propagace, prezentace " vyhledávání a zajišťování kontaktů " zajišťování korespondence " pomoc při organizaci a zajišťování akcí PL " spolupráce s pamětníky
Jednosměnný provoz

Kontakt

Památník Lidice příspěvková organizace Ministerstva kultur
Klára Klímová
Tokajická
E-mail: klimova@lidice-memorial.cz
Telefon: +420 734 140 855

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.